do ustalenia NOK

Fizyczna praca w Norwegii pracownik produkcji od zaraz z j. angielskim Tromsø

  • Miasto: Tromso
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 03:50

Fabryka gotowych dań z Tromso poszukuje osób do pracy w Norwegii z językiem angielskim na stanowisko pracownik produkcji spożywczej. Aktualne ogłoszenie od zaraz dla polaków.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tromso, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– praca w firmie z branży produkcyjnej (Nordic Lunch AB) która zajmuje się produkcją gotowych kanapek, sałatek, przekąsek
– prace związane z technologicznym procesem produkcji
– pakowanie, magazynowanie, paletowanie
– prace związane z utrzymaniem czystości maszyn i pomieszczeń

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– wysoka sprawność fizyczna i kondycja
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– punktualność, schludność, umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy
– znajomość higieny żywności
– mile widziane doświadczenie przy produkcji spożywczej

Oferujemy:
– legalną pracę w Norwegii na podstawie umowy z firmą Nordic Lunch AB
– praca w wymiarze od 7:00-8:00 do 15:00-16:00

Jak aplikować:

Aplikacje w postaci CV z oznaczeniem: Produksjonsmedarbeider: yentran456@hotmail.com

Nordic Lunch AS 9100 KVALØYSLETTA

źródło: norway-job.pl/advert?offer=1460

ID ogłoszenia: 87521ff0fb83120

8 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii pracownik produkcji od zaraz z j. angielskim Tromsø”

  1. Witam , Ja jak i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą u panstwa jesteśmy silni i energiczni uczciwi punktualni bez nałogów mamy po 20 lat i żadnej pracy się nie boimy . tel. 725-444-216 Pozdrawiam Paweł

  2. Przemek Ruczynski na 2 września 2013 @ 14:02

    Podejmę każda pracę w fabryce produkcyjnej w Norwegii, gdyż nabyłem kilku letnie doświadczenie w fabrykach produkcyjnych w Polce, potrafię się porozumieć językiem angielskim i w podstawowym stopniu w języku norweskim proszę o kontakt ze mną pod numerem +48 507 778 022 posiadam numer norweski +47 47 73 10 69 gdyż byłem już w Norwegii w tym roku przez trzy tygodnie.

  3. Witam Państwa. Jestem gotów podjąć prace natychmiast. Ukończyłem szkołe wojskową ze stanowiskiem dowódca drużyny. Pracowałem 6 lat w hiszpani przy zbiorach owoców.( oliwki, pomidory, truskawki czereśnie, oraz na sortowni i chłodni.) 2 lata w holandi na szklarni. 3 miesiace w niemczech na umowe zlecenie jako monter instalacji chłodzących w Thyssen Group. 1 rok jako pracownik leśny. 3 miesiace jako frezer w Van Bilsen ( hardervejk ). Sprzedawca/kierowca runa leśnego w Polsce. Oraz jako przedstawiciel handlowy Contact Point ( projekt T-mobile). Umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole.
    Kat. B. Proszę o kontakt mailowy xie@o2.pl dośle CV i nr telefonu, z uwagi na bezpieczenstwo danych. Angielski w stopniu komunikatywnym. Solidny, odpowiedzialny, elastyczny, sumienny. Więcej robi jak mówi 🙂 Pozdrawiam Kamil (22 l.)

  4. witam, szukam pracy przy produkcji w norwegi 0047 45123733 mirek

  5. piotrek 28 na 4 września 2013 @ 10:34

    Jestem zdecydowany na tę pracę. Mam 23 lata własny samochód, pracowałem na produkcji w Niemczech. angielski znam dobrze.Proszę o kontakt pod nr.tel+48 605193784

  6. Jesteśmy rodziną, syn 22 lata (dobra znajomość języka angielskiego), ojciec 43 lata, matka 44 lata (oboje komunikatywna znajomość angielskiego).
    Pochodzimy ze wsi, więc posiadamy doświadczenie przy zbiorach i sortowaniu owoców oraz warzyw, a także w pracy na hali przemysłowej (przerabianie odpadów, załadunek i rozładunek) i wielu innych pracach fizycznych.
    Ponadto rodzice mają doświadczenie w pracy zagranicą (Anglia) – ojciec pracował 6 lat jako tapicer, matka kilka miesięcy przy produkcji (pakowanie szynek).
    Bardzo dobrze potrafimy pracować w grupie, nie mamy nałogów. Posiadamy prawo jazdy kat.B (ojciec i syn).
    Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.

    email: lktt09@gmail.com

  7. patrykkozak94 na 6 września 2013 @ 19:12

    Witam, jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Jestem młody i bardzo sprawny fizycznie i jest to praca którą wykonywałbym bez żadnego trudu. Mieszkam w Norwegii od 3 mieśięcy. Język Angielski znam i rozumiem bardzo dobrze. Jestem sumienny i nie obawiam się ciężkiej wielogodzinnej pracy. Jestem zainteresowany podjęciem jak najszybciej pracy.

    Pozdrawiam 🙂

    Telefon kontaktowy : 93 95 20 86

    E-mail: patrykkozak94@gmail.com

  8. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy w waszej firmie prace podejme od zaraz mam doswiadczenia w pracach za granicami moj numer kontaktowy to 514-157-745 Marcin