do ustalenia NOK

Fizyczna praca w Norwegii przy pracach porządkowych w Røyken od kwietnia 2014

  • Miasto: Røyken
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2014 00:02

Gmina Røyken poszukuje osób do fizycznej pracy w Norwegii przy porządkowaniu terenów miejskich od kwietnia 2014. Wymagana znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Røyken
Zarobki: zgodne z warunkami norweskimi

Obowiązki:
Praca polega na utrzymaniu zieleni miejskiej. Obejmuje koszenia trawy (co zabiera najwięcej czasu), pielenie klombów, utrzymanie drzew, opróżnianie śmieci, czyszczenie toalet i konserwacji sprzętu. Pracuje się w grupach po 2-6 osób. Praca odbywa się głównie na zewnątrz.

Kwalifikacje:
Nie ma żadnych formalnych wymagań edukacyjnych, ale mile widziane osoby z doświadczeniem w ogrodnictwie. Konieczne jest, aby mieć odpowiednie doświadczenie w pracy przy utrzymaniu terenów zielonych. Wymagane prawo jazdy kategorii B i na przyczepy. Pracownik musi mówić po angielsku lub norwesku.
Pracodawca poszukuje osób, które potrafią pracować samodzielnie i wykazywać inicjatywę. Oferta dla osób o wysokiej sprawności fizycznej.

Oferujemy:
– Legalną pracę na pół etatu
– Wynagrodzenia według obowiązujących przepisów i regulacji
– Dobre świadczenia emerytalne i ubezpieczeniowe

Jak aplikować?

Na stronie http://bit.ly/1dEDXmY proszę kliknąć niebieski przycisk “Sok Her” i wysłać swoją aplikację.

źródło: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47311307

ID ogłoszenia: 515532f546231a65

3 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii przy pracach porządkowych w Røyken od kwietnia 2014”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Pana oferta pracy. Wiek 36 lat wraz z dwoma kolegami podobny wiek. Gotowosc do pracy od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat B i C. Uprawnienia na wozki widlowe, kors operatora pomp do mieszanki betonowej, kors ogolnej budowlanki. Prosze o odpowiedz na Pana ogloszenie na 502-869-816 lub na adres email zaklad0@o2.pl. Za odpowiedz z gory dziekoje Mariusz

  2. matttiii7 na 25 marca 2014 @ 20:20

    nie wiem jak dziala ta strona ale ja od dwóch m-cy wyslalem czy to opis umiejetnosci, czy cv czy tylko numer na chyba z 40 ogloszen iani razu nawet jednego telefonu !!!!

  3. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz mam 31 lat duzo sily i checi do pracy jestem osoba nie uzalezniona od alkocholu mieszkam w swinoujsciu z kad odhodza promy do szwecji i norwegi przyjazd by byl natychmiastowy ,uprzejmie prosze o rozwazenie mojej osoby na czas terazniejszy moja narzeczona pracuje w oslo chcial bym sie dostac tez do pracy w norwegi nr tel. 533755432 posiadam uprawnienia na wuzki widlowe elektryczne i gazowe z certyfikatem na unie europejska