156 brutto NOK

Fredrikstad dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień bez języka norweskiego

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 03:58

Ogłoszenie do pracy w Norwegii na magazynie w hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień do dystrybucji. Oferta bez znajomości języka norweskiego na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 156 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Praca fizyczna w hurtowni spożywczej polegając na kompletowaniu zamówień dla sklepów zgodnie z listą produktów. Zadania wykonywane z wykorzystaniem ręcznego wózka EPT – towar układany na palety.

Wymagania:
– doświadczenie w kompletacji zamówień
– język angielski w stopniu biegłym w mowie i piśmie (norweski nie jest wymagany)
– dyspozycyjność od marca 2015
– uczciwość, rzetelność, brak nałogów
– zaświadczenie o nieścieralności
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania paczek do 25kg

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem norweskiej agencji
– dobre warunki finansowe i socjalne
– pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentacji pracownika
– zapewnione płatne mieszkanie na terenie Fredrikstad
– możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 16/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7554e9fec747e3c