164,60 brutto/h + mieszkanie NOK

Fredrikstad Norwegia praca od zaraz na budowie przy rozbiórkach bez języka dla pomocników

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2018 02:19

Od zaraz potrzebnych 2 pomocników do pracy w Norwegii na budowie przy rozbiórkach. Oferta tymczasowa z Fredrikstad bez znajomości języka do końca roku 2018 z zakwaterowaniem na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Miejsce: Fredrikstad

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: 164,60 brutto/h + mieszkanie

Umowa: do końca roku

Zadania:

Prace pomocnicze na budowie związane głównie z rozbiórkami (skuwane kafelków, demontaż armatury, stolarki, burzenie ścianek). Ponadto zadania związane z rozładunkiem materiałów budowlanych, przygotowaniem narzędzi, zabezpieczaniem ścian do malowania, proste prace remontowe.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w budowlance, ale wystarczą chęci i dobra kondycja

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (norweski niewymagany)

– preferowane osoby dysponujące samochodem

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w polsko-norweskiej firmie

– zakwaterowanie na miejscu zapewnione do końca kontraktu (pokój 2-osobowy z oddzielną łazienką i aneksem kuchennym)

Osoby zainteresowane ogłoszenie proszę o kontakt na mój prywatny adres email:

stanislaw.grabski@poczta.fm

ID ogłoszenia: 9505ba691dc3a538

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez stanislaw.grabski

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez stanislaw.grabski »