156 brutto/h NOK

Fredrikstad od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań z j. angielskim

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2018 05:23

Od zaraz praca w Norwegii dla sprzątaczek / sprzątaczy przy sprzątaniu mieszkań prywatnych we Fredrikstad. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie możliwe odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Fredrikstad

Zarobki: 156 NOK brutto/h

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zadania:

Praca przy sprzątaniu prywatnych mieszkań zaufanych klientów w rejonie Fredrikstad. Niektóre zlecenia wymagają również prasowania. Czasami zdarzają się zlecenia przy sprzątaniu obiektów po remontach czy garaży, strychów etc (wyższe stawki).

Wymagania:

– język angielski komunikatywni

– doświadczenie w sprzątaniu

– dyspozycyjność na dłuższy okres

– tylko osoby nie karane (wymagane zaświadczenie)

– mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B i własnym autem

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie

– stałe zlecenia na terenie Fredrikstad

– pomoc z formalnościami na miejscu

– możliwość odpłatnego zakwaterowania na miejscu (ok 4000 NOK miesięcznie + media)

Zgłoszenia proszę wysyłać na mój email malwinar83@gazeta.pl (nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 2255b0a16642f926