175 NOK brutto/h NOK

Fredrikstad oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie biur dla Polaków

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2016 02:25

Oferujemy pracę w Norwegii dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu biur na terenie Fredrikstad. Zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 175 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • sprzątanie powierzchni biurowych na zmianie nocnej
  • do zadań zaliczać się będzie między innymi: wycieranie biurek, mycie podłóg, sprzątanie toalet oraz innych pomieszczeń ogólnodostępnych

Wymagania wobec kandydatów:

  • przyjazne nastawienie, komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym, mile widziany norweski aczkolwiek nie jest konieczny
  • duża dokładność, szybkość, obowiązkowość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pracę z ubezpieczeniem oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania na życzenie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 38570c10e30fc8f