2,000.00 NOK

Hydraulik Norwegia praca na budowie od zaraz w Hammerfest 2023

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2023 01:17

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Norwegii na budowie dla hydraulików. Zatrudnienie 2023 w rejonie Hammerfest przy montażu instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji etc.

Miejsce pracy: Hammerfest

Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 50 godzin miesięcznie

obowiązki
Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku hydraulika

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie od 240 NOK za godzinę Brutto i dieta 20 NOK na godzinę
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
zapewniamy zwrot za podróż

office@eastgaterecruitment.com

ID ogłoszenia: 8576447f6ac052e3