2,000.00 NOK

Hydraulik oferta pracy w Norwegii na budowie od zaraz w Hammerfest

  • Miasto: Hammerfest
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 października 2021 00:04

W Hammerfest od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii dla hydraulików. Zatrudnienie na budowie przy montażu instalacji grzewczych, sanitarnych, klimatyzacji, biały montaż etc.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Hammerfest

Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 50 godzin miesięcznie

obowiązki
Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku hydraulika

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie 240 NOK za godzinę Brutto i dieta 20 NOK na godzinę
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
zapewniamy zwrot za podróż

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres
mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Hydraulik Norwegia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 74616e9d5326a27