180/h brutto NOK

Kierowca kat.B Norwegia praca w Skien z językiem angielskim od zaraz jako dostawca zakupów

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2020 04:00

Dla kierowców kat.B ze znajomością języka angielskiego w Skien aktualna propozycja podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku dostawcy zakupów przy dostarczaniu ich do klientów indywidualnych.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca zakupów

Lokalizacja: Skien, Norwegia

Pensja: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w delikatesach internetowych z wyłączną sprzedażą prowadzoną drogą elektroniczną
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie stawienie się osobiste na magazynie 5 dni w tygodniu w godzinach porannych (zgodnie z grafikiem), rozplanowanie trasy, załadunek towarów na samochód dostawczy i wyruszenie w trasę w celu dostarczenia zamówień do klientów

Oczekiwania:

  • świetna orientacja w terenie
  • prawo jazdy kat.B
  • przyjazne nastawienie, umiejętność pracy z ludźmi
  • punktualność, solidność, samodyscyplina
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz kartę paliwową
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z pracodawcą norweskim
  • możliwość zdobycia dobrego doświadczenia w pracy za granicą
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5095f11112cd587a