Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

120 brutto/h + kilometrówka + napiwki NOK

Kierowca kat.B w pizzerii praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 02:38

Pizzeria z Oslo pilnie zatrudni 2 kierowców kat.B do pracy w Norwegii przy rozwożeniu jedzenia. Zatrudnienie od zaraz bez języka norweskiego jednak wymagane jest własne auto oraz komunikatywny angielski.

Stanowisko: kierowca / dostawca
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 125 NOK/h brutto + 12 NOK za kilometr + napiwki od klientów
Liczba miejsc: 2
Start: od września / października

Zadania:
Rozwożenie jedzenia do klientów na terenie Oslo oraz najbliższych okolic. Wydawanie reszty, ulotek promocyjnych, dodatków do pizzy etc. Praca z nawigacją satelitarną z interfejsem w języku angielskim.

Wymagania:
– czynne prawo jazdy kat. B (od minimum 2 lat)
– własny małolitrażowy samochód diesel lub lpg
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– pozytywne nastawienie, komunikatywność
– gotowość do nauk podstawowych zwrotów w języku norweskim
– zaświadczenie o niekaralności
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– gotowość do pracy w weekendy i na zmiany nocne

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w norweskiej firmie gastronomicznej
– atrakcyjne warunki płacowe
– pomoc i pośrednictwo w wynajęciu mieszkania
– bezpłatne pizza w godzinach pracy

Dla swojego pracodawcy w Norwegii poszukuję polskich pracowników, kierowców chętnych do podjęcia zatrudnienia na podanych warunkach.

Zgłoszenie proszę wysyłać na mojego maila
mateusz.roguski@onet.pl>
najlepiej w języku angielskim, żebym mógł pokazać pracodawcy.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia

Pozdrawiam

Mateusz Roguski

ID ogłoszenia: 105505c186badad

ilość wszystkich wyświetleń: 1033, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.