180 /h NOK

Leśnictwo Norwegia praca sezonowa 2019 od zaraz przy choinkach bez języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 listopada 2019 03:30

Aktualna oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz przy choinkach. Zatrudnienie 2019 w leśnictwie na terenie Trondheim bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz – praca na sezon 2019

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za ścinanie i pakowanie choinek
  • praca na świeżym powietrzu w szkółce leśnej
  • załadunek towaru na auto dostawcze oraz wykonywanie zadań porządkowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność, zręczność, wytrzymałość
  • mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, norweski)
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie posiadanie statusu ucznia/studenta

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane zgodnie z terminem
  • legalną, norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem na czas zatrudnienia
  • pracę od zaraz do połowy grudnia 2019
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • przynajmniej 40 godzin pracy na tydzień

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość prosimy przesłać na adres:

norwayexpress@fastmail.fm

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka oraz doświadczenie.

źródło: www.praca4u.net/choinki-norwegia-id1191346.html

ID ogłoszenia: 8845db4ddc47f838

1 odpowiedź na “Leśnictwo Norwegia praca sezonowa 2019 od zaraz przy choinkach bez języka Trondheim”

  1. Witam Jestem zainteresowany Państwa oferta .
    Mój nr kontaktowy 516894130
    e-mail: aremic@op.pl