do uzgodnienia NOK

Leśnictwo od zaraz sezonowa praca Norwegia przy choinkach bez języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2016 03:32

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla pracowników sezonowych w leśnictwie. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka przy ścinaniu i pielęgnacji choinek w szkółce leśnej.

Uwaga! Rekrutacja uzupełniająca!
Liczba wakatów: 2
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Trondheim, Norwegia
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się w szkółce leśnej z okolic Trondheim. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się ścinaniem drzewek oraz wszelkimi pracami porządkowymi na terenie plantacji. Inne zadania dotyczą głównie pielęgnacji.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka uczciwość
  • pracowitość, autodyscyplina
  • dużą zaletą będzie posiadanie statusu studenta
  • preferowane zgłoszenia od osób ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na czas określony
  • minimum 40 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • prace na czas określony do połowy grudnia
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo na miejscu

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na e-mail w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 601580e95c6e40b3

1 odpowiedź na “Leśnictwo od zaraz sezonowa praca Norwegia przy choinkach bez języka Trondheim”

  1. Witam szukamy wraz z malzonkom pracy sezonowej na okres przed swietami.Mamy rodzine w jeshaim.Mamy ogrodki w Polsce i las pod nosem dlatego znamy takie zajecia z drzewkami.Podstawy jezyka angielskiego tez. Jezeli oferta jest aktualna to prosze o kontakt .