Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Magazynier Norwegia praca na magazynie bez języka od zaraz Trondheim”

 1. krzysztofj1990 na 25 sierpnia 2014 @ 08:03

  Witam,
  jestem zainteresowany pracą na magazynie, posiadam dwuletnie doświadczenie w pracy na magazynie.
  Proszę o kontakt:
  k.junka@o2.pl
  889740764

 2. Witam. jestem zainteresowny Panstwa oferta! Posiadam 2-letnie doswiadczenie na pakowni sera w Szkocji oraz 3-letnie doswiadczenie na magazynie w Anglii przy zbieraniu zamowien Pick by Voce. Prosze o odpowiedz.
  ps chcialbym sie czegos wiecejdowiedziec o tej ofercie ale nie moge sie dodzwonic do firmy w Lublinie bo jest tam podnany zly nr;/

 3. Uwaga oszust!

  Po wysłaniu maila odpowiedź dostałem prawie natychmiast z prośbą o wykonanie telefonu w celu rezerwacji miejsca. Numer telefonu w ogłoszeniu zaczyna się 0033 – co jest numerem kierunkowym do Francji. Byłem wtedy w pracy, więc podałem numer teściowi, który zjadł zęby na szukaniu pracy za granicą, wtedy okazało się, że na początku trzeba wpłacić tysiąc zł jako „kaucję za nocleg tam” , pieniądze trzeba przelać na konto, ale dane zostaną podane telefonicznie jak już będę pod bankiem, bilety będą kosztować 210 zł za osobę (co jest nie możliwe bo to sprawdzaliśmy) , a na lotnisku miała na nas czekać policja, w celu zweryfikowania naszej niekaralności (hahaha) . Gdy teść zaczął wypytywać o to czy to agencja pracy, pan przez telefon gadając trzy po trzy wyjaśnił że prywatnie załatwia ludziom pracę i nie pobiera za to żadnych opłat (miło w dzisiejszych czasacj spotkać taką instytucję charytatywną) , później w ogole już gubił się w zeznaniach. Rozmowa stanęła na tym, że miał przesłać na adres mailowy dosłownie WSZYSTKO o tej swojej ‚organizacji’ , abyśmy mogli go sprawdzić -razem z paszportem i wszystkimi danymi. I co? I do teraz jest CISZA. Radzę się w to nie pakować!!!

  od Administracji: dziękujemy za informację, umieściliśmy stosowną adnotację w treści ogłoszenia

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.