138,60 NOK

Pakowacz od zaraz praca Norwegia na magazynie bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2015 03:55

Tymczasowa oferta pracy w Norwegii na 2 miesiące. Zatrudnienie w Oslo od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu perfum do ponownej wysyłki. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacza / magazynier
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 138,60 NOK brutto/h + zakwaterowanie
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz

Zadania:
Praca w hurtowni kosmetyków przy przepakowywaniu perfum. Zadaniem pracownika będzie usuwanie folii z opakowania, wyjmowanie perfum oraz powtórne etykietowanie i pakowanie do nowych kartonów. Oferta tymczasowa na ok 2 miesiące.

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres ok 2 miesięcy
– zręczność, szybkość, dokładność
– język angielski / norweski mile widziany
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu z uwagi na oddalone zakwaterowanie (ok 8 km od miejsca zatrudnienia)
– wszelkie referencje, udokumentowane doświadczenie będzie plusem przy rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę za pośrednictwem norweskiej agencji
– dobre warunki płacowe
– bezpłatne zakwaterowanie
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pomoc związaną z dopełnieniem wszystkich formalności na miejscu
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 14/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 48654d79adc43261

9 komentarzy na “Pakowacz od zaraz praca Norwegia na magazynie bez znajomości języka Oslo”

  1. kamilo1983 na 10 lutego 2015 @ 01:36

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt +31 685 098 938

  2. dawid197779 na 10 lutego 2015 @ 10:11

    Witamy
    Jesteśmy zainteresowani przedstawioną ofertą pracy.Prosimy o kontakt: Dawid +48 601 368 046 oraz Andrzej +48 792 899 474

  3. witam,
    jestem zainteresowany państwa ofertą i gotów podjąć pracę od zaraz, posiadam auto.
    Proszę o kontakt nr tel. 692 820 032
    Janusz

  4. Jestem zainteresowany 505697449 kazik171@interia.pl .Gotowy do wyjazdu od zaraz ,szybko sie ucze .Pozdrwiam

  5. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Znajomość języka angielskiego własny samochód. Szybko się dostosowujemy do nowego otoczeni,powierzone nam obowiązki sa dla nas priorytetem i wykonujemy je bardzo sumiennie. Gotowi do wyjazdu od zaraz.
    e mail djuk@op.pl i agusmika30@interia.pl

  6. Witam serdecznie! Jestem zainteresowana ofertą pracy.Gotowa do wyjazdu od zaraz.
    e mail wika16@poczta.onet.pl

    Pozdrawiam

  7. kamilo1983 na 16 lutego 2015 @ 20:51

    Witam jestem bardzo zainteresowany panstwa oferta pracy . Bardzo prosze o kontakt +31 685 098 938

  8. Witam. Jestem bardzo zainteresowany pracą. Posiadam prawo jazdy kat.B + ukończony kurs na magazyniera+ kurs na wózek widłowy. Mój numer kontaktowy 535181670

  9. Witam. Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie, doświadczenie w pracy poza granicami Polski. Szybko się uczę i dostosowuje do nowego otoczenia. Proszę o kontakt 505603755.