b/d NOK

Magazynier praca Norwegia od zaraz kompletowanie zamówień Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 02:18

Magazyn z Kristiansand poszukuje od zaraz magazyniera do pracy w Norwegii przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień. Oferta dla osoby z uprawnieniami jako operator wózka widłowego oraz znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Kristiansand, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– magazynier będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień z wykorzystaniem wózków widłowych
– do zadań będzie należało przygotowanie towaru do wysyłki lub wydania klientowi
– pracownik będzie również prowadził i aktualizował stany magazynowe oraz dbał o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– posiadanie ważnego certyfikatu na wózki widłowe
– znajomość języka norweskiego w stopniu dobrym
– mile widziane doświadczenie jako magazynier
– dokładność, wydajność, umiejętność pracy samodzielnej
– osoby o miłym usposobieniu, pozytywnie nastawione do świata

Oferujemy:
– legalną pracę na warunkach Norweskich
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia pracownika
– możliwość rozwoju zawodowego
– praca w dynamicznym i przyjaznym zespole

Nina Skeie-Langenes tel. 95249007 eller Lene Solås Pedersen tel. 99327155

źródło: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=44924446

ID ogłoszenia: 5395276e6c2dcf60

6 komentarzy na “Magazynier praca Norwegia od zaraz kompletowanie zamówień Kristiansand”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą aktualnie przebywam w okolicach Stavanger.Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletowaniu zleceń oraz posiadam doświadczenie na wózkach wysokiego składowania.Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym, j norweski -rozpocząłem naukę.

    Jeśli byliby Państwo zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt

    +47 93954312
    e-mail;diti75@wp.pl

  2. Witam,
    Mam na imię Patryk. Posiadam uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jestem osobą otwartą, lubiącą pracę w grupie. Obecnie przebywam w Norwegii.
    Proszę o kontakt: 47731210, e-mail: patrykmistral@gmail.com
    Pozdrawiam

  3. Witam
    Jestem zainteresowany powyzsza oferta,dodam iz spelniam wszystkie kryteria.Jezyk norweski na poziomie dobrym w pismie jak i w mowie,oraz posiadam doswiadczenie na stanowisku magazyniera.Jesli jestescie zainteresowani moja osoba prosze o kontakt
    +4747445983 lub +48602315295
    Pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam doświadczenie pracy na magazynie ponieważ pracowałem jako magazynier w firmie Rossmann. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe WJIO i WJIIO. Moim jedynym minusem jest nieznajomość języka norweskie ale szybko się uczę i jeżeli pracodawca by mi zapewnił naukę to nie znajdzie lepszego pracownika niż ja. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    Mój numer kontaktowy: 517805600

  5. Dzień dobry , mam na imie Kuba, mam 3lata udokumentowane jako pracownik produkcji z obsługa lini bocznych jak i magazynu, posiadam uprawnienia na wózki widłowe z wymiana butli, oraz psychotesty do 2016roku, z zawodu jestem malarz-tapeciarz, posiadam prawo jazdy na B, oraz własny samochód, nie mam nałogów , posiadam zaświadczenie o nie karalności , język Angielski w poziomie komunikatywnym, umiem obsługiwać STRECHE,
    stan cywilny kawaler, bez problemu moge pracowac w soboty , niedziele święta ,sylwestra 🙂
    nie mam problemu z dojazdem na miejsce 🙂
    kuba.dziel@wp.pl

  6. Dzień dobry.
    Mam na imię Adam i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Od 7 lat pracuję w fabryce okien jako magazynier na magazynie wyrobów gotowych. Do moich obowiązków należy: kompletacja, układanie towaru na paletach, kontrola jakości, skanowanie, zabezpieczanie towaru, foliowanie, oznaczanie odpowiednimi etykietami, załadunek naczep, tworzenie dokumentów transportowych. Oprócz tego zajmuje się inwentaryzacją dzienną, miesięczną jak i roczną. Posiadam prawo jazdy kat B,C, uprawnienia na wózki widłowe. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Potrafię pracować samodzielnie jak i w grupie. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: murawski_adam@wp.pl