norweskie NOK

Magazynier praca Norwegia od zaraz na magazynie rusztowań w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2014 03:44

Magazyn rusztowań w Bergen zatrudni magazynierów od zaraz. Legalna praca w Norwegii przy pakowaniu, załadunku, rozładunku na magazynie z wykorzystaniem wózka widłowego. Oczekiwana znajomość języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: zgodne z taryfami norweskimi
Umowa: pełny etat od 15-go września 2015

Obowiązki:
– kontrola jakości towaru na magazynie, obsługa dostaw
– pakowanie elementów do wysyłki, załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych
– dbanie o prawidłowość stanów magazynowych i uzupełnianie zapasów
– pozostałe prace związane z magazynowaniem

Wymagania:
– doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
– dobra znajomość obsługi komputera i programów magazynowych
– aktualne certyfikaty na wózki widłowe
– umiejętność pracy zespołowej
– inicjatywa, zdolność do samodzielnej pracy

Warunki:
– zatrudnienie na umowę z Norweską firmą
– pełny etat
– początek zatrudnienia od 15-go września
– przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej firmie

Jak aplikować?

Na stronie http://goo.gl/RdleUr należy kliknąć niebieski przycisk “Sok Her” po chwili załaduje się formularz rekrutacyjny.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 313540ba95a6a80c