b/d NOK

Magazynier praca Norwegia w magazynie z częściami Tomrefjord

  • Miasto: Tomrefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2013 02:04

Magazyn z częściami w Tomrefjord poszukuje pilnie magazyniera do pracy w Norwegii. Oferta fizyczna w magazynie z częściami do statków adresowana do osób ze znajomością języka angielskiego oraz norweskiego.

Stanowisko: magazynier – pracownik magazynu
Zarobki: do ustalenia
Miejsce: Tomrefjord, Norwegia

Zadania:
– prowadzenie i aktualizacja stanów magazynowych
– odpowiedzi na zapytania klientów o dostępność produktów
– zamawianie brakujących produktów, śledzenie zapasów
– prace pomocnicze przy wysyłce i rozładunku towarów
– pozostałe prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego i norweskiego
– znajomość obsługi komputera (ogólnie – nie wymagana konkretna wiedza odnośnie oprogramowania magazynowego)
– mile widziane, ale nie wymagane uprawnienia na wózek widłowy
– wykształcenie co najmniej średnie

Oferujemy:
– w pełni legalne na podstawie bezpośredniej umowy z firmą Norweską
– przyjemne i dynamiczne środowisko pracy
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– świadczenia ubezpieczeniowe i emerytalne

Malin Uggedal
HR Manager
Telefon
481 92 146

Kristian Søviknes
Global Logistics Manager
Telefon
932 08 630

źródło: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=44231720

ID ogłoszenia: 8525248ae1aa3c73

1 odpowiedź na “Magazynier praca Norwegia w magazynie z częściami Tomrefjord”

  1. Witam,

    nazywam się Radek i mam 24 lata.
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Jestem osobą młodą, w 100% zdrową i sprawną fizycznie, nie bojącej się ciężkiej pracy.
    Jestem bardzo zainteresowany możliwością podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu.
    Język angielski znam w stopniu komunikatywnym.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt:

    urbradek@gmail.com
    oraz +48 794 968 976