167 brutto NOK

Magazynier praca Norwegia z językiem angielskim od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2014 03:17

Hurtownia spożywcza z Trondheim poszukuje magazynierów z językiem angielskim do pracy w Norwegii od zaraz przy kompletowaniu zamówień na magazynie.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: 167 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2

Zadania:
– praca na magazynie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień na wózki ETP
– układanie towaru, przygotowanie palet do wysyłki
– wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Wymagania:
– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– doświadczenie przy kompletacji zamówień na magazynie (najlepiej spożywczym)
– pracowitość, uczciwość, dokładność
– brak nałogów
– mile widziane osoby przebywające na terenie Norwegii

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– umowa na warunkach norweskich
– pomoc w organizacji zakwaterowania
– bezpłatne przygotowanie dokumentacji pracownika
– przewidziane premie za nadgodziny oraz weekendy

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych:

rekrutacja @ zakończona

źródło: www.praca4u.net/magazynie-norwegia-trondheim-id552938.html

ID ogłoszenia: 3245461796754f62

1 odpowiedź na “Magazynier praca Norwegia z językiem angielskim od zaraz Trondheim”

  1. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 13:05

    witam. mam 24 lata i bardzo chetnie podejme prace. J.ang nie stanowi najmniejszego problemu. posiadam doswiadczenie produkcyjno magazynowe w takich krajach jak niemcy holandia.
    (vergeer, Giant, DSV, EDEKA) nr kontaktowy 0048 516 319 252