Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

negocjowalne NOK

Magazynier – praca w Norwegii jako pracownik magazynu (Satavanger)

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2013 02:54

Firma z branży wydobywczej ze Stavanger poszukuje osób do pracy w Norwegii na magazynie komponentów dla przemysłu naftowego. Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy magazynowej.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Satvanger,Norwegia

Wymagania i obowiązki:
– Odbiór i kontrola towarów.
– Drukowanie kodów kreskowych.
– Pakowanie i transport wychodzących towarów.
– Obsługa dostawa towarów.
– Dbanie o porządek w magazynie.
– Obsługa wózka widłowego.

Kwalifikacje i umiejętności:

Szukamy zmotywowanych pracowników o dobrej zdolności do pracy samodzielnej jak i zespołowej. Kandydaci powinni posiadać odpowiednie doświadczenie zawodowe w pracy magazynowej i posiadać uprawnienia na wózek widłowy. Na miejscu pracownicy zostaną przeszkoleni z naszych programów komputerowych i procedur. Kładziemy duży nacisk na dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno w języku angielskim jak i norweskim.

Firma National Oilwell Varco, oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane mogą składać aplikacje za pomocą elektronicznego systemu rekrutacyjnego: easycruit.com

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: Finn.no

ID ogłoszenia: 338515cc6bfc176e

ilość wszystkich wyświetleń: 1459, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.