do ustalenia NOK

Magazynier praca w Norwegii od zaraz na magazynie w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2014 03:04

Sezonowa praca w Norwegii na magazynie dla 5 pracowników – magazynierów w Oslo od zaraz. Oferta dla studentów, doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane. Pracownik musi być elastyczny odnośnie godzin pracy.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: zgodne z norweską taryfą
Liczba miejsc: 5

Zadania:
– obsługa wózków magazynowych
– załadunek i rozładunek towarów
– zbieranie zamówień, pakowanie
– wprowadzanie danych do systemu komputerowego
– ogólne prace związane z procesem magazynowania artykułów

Wymagania:
– atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
– mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie, logistyce
– zaangażowanie do pracy, motywacja
– elastyczność odnośnie czasu pracy

Oferujemy:
– wynagrodzenie zgodne z trafami norweskimi
– zatrudnienie w nowoczesnej firmie
– możliwość zatrudnienia od zaraz
– praca w godzinach nadliczbowych również będzie możliwa

Jak można aplikować na powyższą posadę?

Na stronie www.studentconsulting.com/no/jobapplication/creatememberandapply/22257 znajduje się formularz, przeznaczony do składania aplikacji.

źródło: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=50136593

ID ogłoszenia: 44253d1a6e2b3f71

12 komentarzy na “Magazynier praca w Norwegii od zaraz na magazynie w Oslo”

  1. Witam 2 osoby
    Jestem Zajnteresowany Panstwa oferta wraz z kolega
    Szymon 20 lat , Sebastian 23

    Posiadamy uprawnienia na wozki widłowe
    Pracowalismy na Magazynie , Hurtowni
    Głównie załadunek i rozładunek towaru oraz palet
    składanie i pakowanie towaru
    Kompletowanie zamówień

    Mamy Doświadczenie oraz uprawnienia na wózki widłowe
    Znamy jezyk Angielski oraz Niemiecki Srednio
    Jesteśmy Odpowiedzialni oraz Elastyczni
    Pracowalismy za Granica
    Posiadamy prawo Jazdy kat B oraz samochod

    Oferujemy
    Dokładność oraz precyzje w wykonywaniu zadan
    Możliwość podjecia stałej współpracy
    Szybko sie Uczymy nowych rzeczy

    Prosze o KONTAKT
    Moj Nr 887 643 676
    Email : Szymex22.13@o2.pl

  2. ttomek1984 na 26 lipca 2014 @ 17:56

    witam jestem zainteresowany wasza oferta tel.516666123

  3. wojkolcom na 27 lipca 2014 @ 12:10

    Witam, jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt 785633987

  4. BartoszSerafin09 na 27 lipca 2014 @ 13:14

    Witam,
    Nie mogłem znaleźć podanej wyżej strony z forumlarzem.
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Email: bartoszserafin09@gmail.com

  5. Witam jestem zainteresowany Państwa oferta pracy tel. 786287570

  6. Hubert Patynowski na 28 lipca 2014 @ 16:55

    Mam uprawnienia na korzystanie z wózków widłowych oraz rok doświadczenia w holenderskim magazynie. Proszę o kontakt: 530 058 635

    Hubert Patynowski

  7. Proponuje żeby osoby ktore znalalzy tu prace albo chociaz byl odzwew na ich aplikacje zgłaszały ten fakt w komentarzach pod ogłoszeniem. Szybko wyjdzie czy te ogloszenia sa cokolwiek warte. Zycze wszystkim powodzenia

  8. Witam jestem zainteresowany ,na stronie wystepuje problem z rejestracja z uwagi na problem wystepujacy z wpisanie poprawnego numeru telefonu ,prosze o kontakt , d.hirniak@gmail.com

  9. Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam siedmioletnie doświadczenie w pracy na magazynie w dużej fabryce.
    Do moich obowiązków należy rozładunek załadunek samochodów,księgowanie dostaw przychodzących “przyjęcie towaru” jak i wychodzących “wysyłka sprzedaż towaru”.
    Składanie zamówień na linie produkcyjną sprawdzanie stanów magazynowych “inwentaryzacje.
    Posiadam wszystkie potrzebne uprawnienia na wózki widłowe jak i wyciągarki 2W sterowane z poziomu zero.
    Biegle posługuje się programami logistycznymi:SAP,LOGOS,ms office.

    Pozdrawiam Łukasz 28 lat
    tel kontaktowy 606968904

  10. Pawel Norge na 7 sierpnia 2014 @ 14:59

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Państwa Firmie
    – Podsiadam uprawnienia na wózki widłowe
    – doświadczenie na magazynie,mistrz produkcji (10 lat) w Polsce oraz w Holandii
    – Znajomość programów księgowo-magazynowych pakiet,Teta i OS1
    – Prawo Jazdy Kat. B
    – Certyfikaty ukończenia cyklu kursów FPS Ścieżka Expert

    Możliwość podjęcia stałej pracy OD ZARAZ
    tel: +48 664274180
    ivers12@gmail.com

  11. dzień dobry,

    jestem zainteresowany pracą mam 25 lat i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (anglia udolumentowane).Proszę o kontakt

    woja17@wp.pl

  12. Dzień Dobry.

    Jestem zainteresowany tą pracą. Mam 22 lata mieszkam w Oslo juz od 7-8 lat. Znajomość języka Norweskiego i Angielskiego.

    e-mail: matinor92@hotmail.com