185 /godz. brutto NOK

Malarz budowlany Norwegia praca w budowlance przy malowaniu ręcznym i natryskowym, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 03:31

Firma z Oslo poszukuje kandydatów do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku malarza budowlanego. Atrakcyjna oferta w budownictwie dla Polaków z komunikatywnym angielskim.

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Malarz budowlany Norwegia
z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie powierzchni, malowanie ręczne i natryskowe, mycie fasad, malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, szpachlowanie.
Oferujemy:
Legalna i sprawdzona praca w stolicy Norwegii.
Pomoc w zakwaterowaniu
Wynagrodzenie 185NOK/godz. brutto
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach.
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.
Zatrudnienie na norweskich warunkach.

Dla osób nieznających języka obcego, proponujemy płatne kursy w Szczecinie.
Wymagania
Wykształcenie kierunkowe i/lub długie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza.
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer) – warunek konieczny
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
Prosimy o dołączenie do CV 3 numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.
Mile widziane
Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Malarz budowlany – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cbr-eu.com
Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR – Cross Border Recruitment Sp.z o.o
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin
Tel: +47 213 79 771
Tel. Kom.: +48 886 680 276
WWW: www.eucbr.pl

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

ID ogłoszenia: 848585b99530394d

1 odpowiedź na “Malarz budowlany Norwegia praca w budowlance przy malowaniu ręcznym i natryskowym, Oslo”

  1. Witam! jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt 513022915, mail w.sasin20@gmail.com