b/d NOK

Malarz do pracy w Norwegii od stycznia 2014 w Bergen (budownictwo)

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2013 03:18

Norweska firma budowlana z Bergen zatrudni od stycznia 2014 do pracy w Norwegii na stanowisko malarza budowlanego. Oferta w budownictwie z językiem angielskim lub znajomością norweskiego.

Stanowisko: Malarz
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia (brak danych)

Zadania:
– praca w budownictwie na ternie Norwegii polegająca na malowaniu ścian wewnątrz budynków jak i elewacji
– prace związane z przygotowaniem powierzchni do malowania

Wymagania:
– Posiadanie dyplomu malarz lub udokumentowane wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– Mile widziane będą referencje od poprzednich pracodawców oraz doświadczenie nabyte w Norwegii

Oferujemy:
– Pracę na norweskich warunkach w pełni legalną
– pomoc związaną z uzyskaniem norweskiego pozwolenia na prace oraz numeru podatkowego
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
– zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu (koszt pokrywa pracownik i wynoszą one 3500 NOK)

Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie swojego CV na stronie propuro.no

W razie pytań podaje email kontaktowy: agata@propuro.no

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/malarz_norwegia,ogloszenie,20131211083844.html

ID ogłoszenia: 77952adfc57c5871

7 komentarzy na “Malarz do pracy w Norwegii od stycznia 2014 w Bergen (budownictwo)”

  1. wojtek1990 na 8 stycznia 2014 @ 03:15

    Witam mam 24 lata od 5 lat pracuje w firmie wykończeniowej.Jestem technikiem budownictwa i jestem dokladny i sumienny licze na kontakt

  2. 77grzegorz na 18 stycznia 2014 @ 20:11

    witam przez 3lata pracowałem w budowlance umie malować układać płytki elewacje ocieplenia jestem pracowity sumienny i bez nałogów język angielski słabo ale wciąż się uczę pozdrawiam i proszę o kontakt tel +48516377332

  3. Witam.Mam 30 lat. Posiadam 4-letnie doświadczenie w budowie domów i pracach wykończeniowych zdobyte w Szwecji oraz pozytywne referencje od Szweckiego pracodawcy. Jestem dokładny, zwracam uwagę na szczegóły, silny fizycznie.Nie karany, bez nałogów. Prawo jazdy kategorii B. Język szwedzki i angielski w stopniu komunikatywnym.
    Gotów do wyjazdu od zaraz.
    Kontakt: +48733536796

    • mateusz stary na 22 stycznia 2014 @ 01:54

      witam mam 25 lat. posiadam 3-letnie doświadczenie w pracach wykończeniowych. jestem dokladny szybko sie ucze,chetny do pracy, sprawny fizycznie, nie karany. posiadam prawo jazdy kat.b. dobra znajomosc j. angielskiego. prace moge rozpoczac od zaraz.
      kontakt moj pod nr: 888923790
      z powazaniem
      Mateusz

    • mateusz stary na 22 stycznia 2014 @ 01:56

      witam mam 25 lat.3-letnie doświadczenie w pracach wykończeniowych. jestem dokladny szybko sie ucze,chetny do pracy, sprawny fizycznie, nie karany. posiadam prawo jazdy kat.b. dobra znajomosc j. angielskiego. prace moge rozpoczac od zaraz.
      Mateusz

  4. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.
    Mam 27 lat
    Nie karany
    Uczciwy
    Pracowity
    Bez nałogów
    Poasiadam ukończony kurs malarza szpachlarza tapeciarza
    Posiadam 8 letnie doświadczenie w pracach wykończeniowych
    i ogólno budowlanych
    Gotowy podjąć prace od zaraz.
    Zaświadczenie o niekaralności
    Nr.kontaktowy 884004135
    mail: matthias_x@wp.pl
    Pozdrawiam
    Mariusz

  5. ZAWODOWY MALARZ LAT 35 Z 10 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
    Z B.DOBRYM J.ANGIELSKIM PODEJMIE PRACĘ OD ZARAZ
    WOJCIECH KURIATA
    792 874 297
    quryy@hotmail.com