do ustalenia NOK

Malarz oferta pracy w Norwegii od zaraz w budownictwie z j. angielskim, Bergen lub Stavanger

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 września 2019 00:48

Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii w budownictwie dla malarzy w rejonie miasta Bergen lub Stavanger. Zatrudnienie ze znajomości języka angielskiego i doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

poszukujemy zarówno pojedynczych kandydatów jak i zespołów

Miejsce pracy: Bergen oraz Stavanger
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku malarza
Obowiązki:
malowanie mieszkań i elewacji
nakładanie i szlifowanie gładzi
tapetowanie
przygotowywanie powierzchni pod malowanie
Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
205 (NOK) za godzinę Brutto, z czasem wynagrodzenie wzrasta
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie – koszt: 4500 Nok miesięcznie
Pracodawca zagraniczny opłaca bilety lotnicze

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Malarz Norwegia”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2505d6a6ac6bbf88