min. 176 /godz brutto NOK

Malarz – praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 21:37

Agencja pracy za granicą dla swojego norweskiego kontrahenta poszukuje Polskich budowlańców – malarzy do pracy w Norwegii przy malowaniu szpachlowaniu powierzchni.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego norweskiego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Malarz- Norwegia
Nr ref.: MSZ/N/06.15

Miejsce pracy: Norwegia
Zakres obowiązków:
Malowanie oraz szpachlowanie

Wymagamy:
– Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza
– Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako malarz
– Doświadczenie w malowaniu wewnątrz i na zewnątrz z dużych projektów budowlanych, szkół, biurowców, apartamentowców itp.
– Wymagamy doświadczenia w łączeniu regipsów i szpachlowaniu dużych powierzchni wraz z oknami i listwami
– Mile widziana umiejętność malowania natryskowego
– Język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
– W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
– Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
– Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
W Norwegii:
– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
– Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy- min. 176 NOK/godz. brutto
– Możliwość długoterminowej współpracy
– Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
– Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w (około 6000 – 6500 NOK za miesiąc)
– W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego (MSZ/N/06.15) do biura Adecco na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 920559641dcec157

1 odpowiedź na “Malarz – praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach”

  1. Witam serdecznie mam 33 lata w zawodzie malarz gipsiarz itp pracuje 10 lat nie mam skończonego zawodu ani dokumentów które potwierdzają .JAK BYŚCIE CHCIELI ZARYZYKOWAĆ I DAĆ MI SZANSE OTO MÓJ NR 733217141 POZD.