185 brutto/h NOK

Montaż systemów wentylacyjnych – praca w Norwegii od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2014 03:25

Agencja pracy za granicą dla firmy z Bergen poszukuje Polaków chętnych od zaraz do pracy w Norwegii na stanowisko monter systemów wentylacji. Oferta ze znajomością angielskiego na poziomie dobrym.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

MONTER WENTYLACJI
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki: montaż kanałów wentylacyjnych /rury osłonowe
Wymagania:
DOBRA ZNAJOMOŚĆ j. angielskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej) , mile widziana znajomość języka norweskiego
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata (mile widziane doświadczanie zdobyte w Norwegii lub innym kraju skandynawskim)
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców (warunek konieczny)

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 ma x 48 godzin w tygodniu,
Wynagrodzenie: od 185 NOK/godzinę brutto (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego),
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Sposób aplikowania:
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 516543106fac0d3b