2,000.00 NOK

Monter fasad do pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz, Bergen 2023

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2023 00:35

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Norwegii na budowie dla monterów fasad. Zatrudnienie 2023 w rejonie Bergen ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem zawodowym.

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

obowiązki
Montaż płyt fasadowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych
Montaż płyt warstwowych z materiałem izolacyjnym.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku montera fasad

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie od 230 (NOK) za godzinę Brutto – zależnie od doświadczenia
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Monter Fasad Norwegia

ID ogłoszenia: 23663be6cc16a946