do ustalenia NOK

Monter fasad od zaraz legalna praca w Norwegii na budowie, Bergen 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 maja 2019 02:53

Agencja zatrudnienia “Adecco” poszukuje pilnie doświadczonych monterów fasad gotowych od zaraz do podjęcia pracy w Norwegii na budowie. Oferta 2019 z Bergen, konieczna znajomość języka angielskiego.

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej:
Monter fasad
Miejsce pracy: Bergen

Opis stanowiska pracy
• Montaż fasad na obiektach budowlanych. Praca na obiektach przemysłowych.
Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
• Atrakcyjne wynagrodzenie – 216 NOK brutto/h (często wyższe w zależności od projektu)
• Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach)
• Długoterminowe zlecenia
• Pomoc przy zakwaterowaniu
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
• Możliwość kształcenia języka i awansu
Wymagane dokumenty:
• CV
• Potwierdzenie zatrudnienia – pisemne lub ustne
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim:
KrakowIR@adecco.no
We (Adecco) find it necessary to emphasize that you receive personal data about candidates, such as CVs and presentations, for the purpose of assessing candidates for an assignment or permanent position. The candidate’s personal data cannot be used/processed for any other purpose and must be deleted when a candidate is no longer relevant for the position; e.g. when the recruitment process has ended. If the candidate accepts an assignment or a permanent position, you may presumably keep the personal data for a longer period or use it for another legitimate purpose.
In connection with our staffing and recruitment services, both parties are independently data controllers when transferring personal data between the parties, and the processing of it, in connection with the service. Consequently, both parties are independently responsible for controller obligations under applicable privacy legislation.

ID ogłoszenia: 5325ce7f156402fe