171.00 NOK

Monter KG praca Norwegia przy wykończeniach budowlanych (ściany, sufity) Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 grudnia 2014 03:15

Agencja pracy za granicą poszukuje monterów płyt karton-gips do pracy w Norwegii przy wykończeniach ścian i sufitów w Bergen. Oferta z językiem angielskim dla Polaków.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter płyt kartonowo – gipsowych / Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Obowiązki:
Montaż płyt kartonowo – gipsowych, (sufity i ścianki)
Prace wykończeniowe
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
Preferowane wykształcenie kierunkowe np. pracownik robót wykończeniowych
Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Umowę o pracę na warunkach norweskich
Atrakcyjne wynagrodzenie od 171 nok/h
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Odpłatne zakwaterowanie

Sposób aplikowania:

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 585489b60813316