210-220 brutto/h NOK

Monter podłóg PCV – linoleum Norwegia praca w budownictwie od zaraz, Tromsø

  • Miasto: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2020 04:20

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Tromsø poszukuje od zaraz monterów podłóg PCV / linoleum do podjęcia legalnej pracy w Norwegii w budownictwie.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter podłóg PCV / linoleum – Norwegia
Nr ref.: Lin/Nor/09.2020

Miejsce pracy: Norwegia, Tromsø
Rekrutacja prowadzona telefonicznie.
Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Opis stanowiska:
•Montaż podłóg z PCV i linoleum na dużych obiektach typu: szkoły, urzędy, szpitale na terenie całej Norwegii.

Wymagamy:
•Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
•Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację
•Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
•Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
•Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii – 210-220 NOK brutto/h
•Darmowy przelot do Norwegii – zwrot kosztów do 1500 NOK
•Pomoc przy zakwaterowaniu
•Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
•Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ lub na adres mailowy sandra.czok@adecco.com

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

ID ogłoszenia: 6345f73197add97a