Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Monter rusztowań – praca w Norwegii bez języka norweskiego

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 27 sierpnia 2013 20:02

GlobalWork dla klientów z Norwegii poszukuje osób do pracy w Norwegii bez języka norweskiego na stanowisko monter rusztowań z doświadczeniem oraz dobrym językiem angielskim.

Stanowisko: monter rusztowań
Miejsce pracy: Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
- praca związana z montażem oraz demontażem systemowych rusztowań na budowach
- inne zadania związane z pracą zleconą przez pracodawcę na potrzeby budowy

Wymagania:
- posiadanie uprawnień montera rusztowań (paragraf 46c lub 13)
- co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- konieczne zaświadczenie o niekaralności
- mile widziane osoby pracujące już wcześniej w Norwegii

Oferta:
- konkurencyjne warunki płacowe
- legalna praca na podstawie umowy o pracę
- zapewnione zakwaterowanie, narzędzia niezbędne do pracy oraz transport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z kopią certyfikatu wpisując numer referencyjny w tytule wiadomości na adres e-mail: info@globalwork.com.pl

źródło: globalwork.com.pl

ID Ogłoszenia: 833521ce2801183e

1,401 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj