163,20 NOK

Monter sufitów – praca w Norwegii od zaraz wykończenia Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2013 03:12

Koncepcja poszukuje budowlańców do pracy w Norwegii od zaraz na stanowisko monter sufitów podwieszanych. Oferta w budownictwie przy regipsach, szpachlowaniu, gipsowaniu oraz innych pracach wykończeniowych.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Gwarantujemy zatrudnienie u sprawdzonych i rzetelnych pracodawców. W związku z ogromnym zapotrzebowaniem naszego norweskiego pracodawcy poszukujemy kolejnych kandydatów na stanowisko:
Monter sufitów podwieszanych PILNE

Miejsce pracy : Bergen NORWEGIA

Rozpoczęcie pracy : od 2 sierpnia 2013

Obowiązki: montaż systemowych sufitów podwieszanych, szpachlowanie , gipsowanie plus inne prace wykończeniowe w biurowcach, hotelach i mieszkaniach

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min.3- 5 lat ( koniecznie wymagane doświadczanie w pracy z systemami np. Armstrong, Knauf, Deko etc.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny )
  • Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
  • Pozytywna opinia/ ie od poprzednich pracodawców

Norweski pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny,
  • Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
  • Wynagrodzenie min. 163,20 koron norweskich
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Dodatek urlopowy,
  • Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe, referencje pisemne lub numery kontaktowe do poprzednich pracodawców prosimy przesłać na adres:
norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Monter sufitów Norwegia ’

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 39151eecf02c620f