171.00 NOK

Monter-systemy oferta pracy w Norwegii na budowie od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2014 03:27

Poszukiwani od zaraz budowlańcy – monterzy systemowi do pracy w Norwegii na terenie Bergen przy budowie konstrukcji drewnianych. Ogłoszenie z językiem angielskim dla Polaków.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszych norweskich Klientów poszukujemy
odpowiednich Kandydatów na stanowisko:
Cieśla konstrukcyjny – budowa domów w szkielecie drewnianym

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: asap
Obowiązki: konstrukcje drewniane (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody) budowa domów/szkół od podstaw w szkielecie drewnianym oraz prace wykończeniowe (ściany, sufity), remonty budynków.

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego (język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej)
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • Doświadczenie zawodowe min. 3-5 lat w budowie konstrukcji drewnianych ( w pierwszej kolejności rozpatrujemy aplikacje kandydatów, którzy mają doświadczanie w pracy w krajach skandynawskich)

Norweski pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny,
  • Wynagrodzenie od 171 NOK/h
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Dodatek urlopowy,

Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny
Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz referencje od poprzednich pracodawców ( mogą być numery kontaktowe) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu, koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘’Cieśla konstrukcyjny ”.
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 730545cdeaecfe84