164,60 brutto/h NOK

Moss 2017 dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 marca 2017 02:08

Firma działająca w rejonie Moss poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii przy pakowaniu warzyw. Aktualna oferta bez znajomości języka norweskiego od kwietnia 2017. Pracodawca oczekuje znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 164,60 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 3

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie polegająca na myciu, sortowaniu oraz pakowaniu świeżych warzyw i owoców. Zadaniem pracownika jest przygotowanie towaru do wysyłki do sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego (norweski niewymagany, ale mile widziany)
– doświadczenie przy pakowaniu lub produkcyjne będzie atutem
– dyspozycyjność kwietnia na minimum 3 miesiące
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem norweskiej agencji
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po wygaśnięciu umowy z agencją
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu
– na czas pierwszego kontraktu zapewnione zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt ok 3500 NOK miesięcznie /os)

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 40958d5c2133ca39

1 odpowiedź na “Moss 2017 dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka”

  1. Andrzej312 na 6 kwietnia 2017 @ 21:37

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Prosił bym o kontakt mailowy:
    andrzej.ksiezycki@wp.pl
    lub pod numerem telefonu:
    535-350-625
    Pozdrawiam.