Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do ustalenia NOK

Murarz aktualne oferty pracy w Norwegii w budownictwie j. angielski Steinkjer

  • Miasto: Steinkjer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 02:40

Firma budowlana na kontrakt w Steinkjer poszukuje murarzy do pracy w Norwegii w budownictwie mieszkaniowym. Oferta dla osób z doświadczeniem oraz znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: murarz
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Steinkjer
Liczba stanowisko: 8

Zadania:
– praca na budowach mieszkań domów, obiektów przemysłowych w charakterze murza
– prace murarskie, tynkarskie, docieplenia

Wymagania:
– wykształcenie w zawodzie lub ukończona szkoła z dyplomem czeladnika
– co najmniej pięć lat doświadczenia w pracy jako murarz potwierdzone świadectwami pracy
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu dobrym
– atutem będzie nabyte doświadczenie w pracach na terenie krajów Skandynawskich

Oferujemy:
– legalną umową na warunkach norweskich oraz kontrakt na czas określony zgodnie z zapotrzebowaniem
– możliwość stałej współpracy
– konkurencyjne warunki płacowe
– wsparcie przy dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
– wsparcie przy szukaniu noclegu

Jak aplikować?

Kandydaturę można zarejestrować wchodząc na stronę: www.jobb-link.no/zarejestruj-sie-1

ID ogłoszenia: 555530d4358d735c

ilość wszystkich wyświetleń: 780, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.