od 165 brutto/h NOK

Na magazynie obuwia praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz hurtownia Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 maja 2022 13:17

Hurtownia obuwia działająca w Stavanger od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez języka na magazynie przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień do wysyłki. Zamieszkanie odpłatne zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: od 165 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2022

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni firmy obuwniczej w roli pomocnika magazyniera
  • do zadań należeć będzie kompletowanie i pakowanie zamówień, przyjmowanie i rozładunek dostaw, obsługiwanie urządzeń, cykliczne wykonywanie inwentaryzacji itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • samodzielność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • energiczność
  • zdolność nieszablonowego myślenia
  • komunikatywność
  • zdolność bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie minimum 2 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • pracę na jednej zmianie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość pobierania zaliczek
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 06/22

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 339627f874fae7ce