168,20 NOK

Norwegia praca 2020 od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2020 02:32

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Oslo bez znajomości języka przy pakowaniu perfum – kosmetyków na magazynie dystrybucyjnym.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od stycznia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca na stanowisku pakowacza perfum markowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zdejmowaniem z taśmy flakoników, przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości i wkładaniem ich do opakowań kartonowych

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dobra sprawność, zręczność, energiczność
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie 2 miesięcznej umowy próbnej z opcją podjęcia stałego zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zmiany 8 godzinne od poniedziałku do piątku
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 002/2020″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 6555e10ae68e076d