od 176 /h NOK

Norwegia praca Bergen dla Polaków na budowie przy remontach, montażu sufitów, suchej zabudowie

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2015 00:23

Firma budowlana z Bergen zatrudni budowlańców na stanowisko cieśli – montera ścianek systemowych i sufitów podwieszanych. Norwegia praca dla Polaków z doświadczeniem przy remontach.

Stanowisko: Monter ścianek działowych

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Stavanger

Zarobki: od 176 NOK/h

Opis stanowiska:

  • prace wykończeniowe przy montażu ścianek działowych oraz ufitów podwieszanych
  • montowanie konstrukcji (stelaży)
  • inne prace budowlane
  • szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego minimum 3 letniego doświadczenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie referencji od byłych pracodawców a także świadectwa pracy potwierdzające posiadane doświadczenie
  • mile widziana praktyka zdobyta w krajach Skandynawskich
  • zaletą będzie umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność montowania systemów Rigips, Gyproc, Donn, Armstrong, Deko, Knauf

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej – dla najlepszych stałe umowy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek emerytalnych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie w zorganizowaniu formalności w Norwegii
  • zapewniona odzież robocza i niezbędne narzędzia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 60565c55622a0f3

1 odpowiedź na “Norwegia praca Bergen dla Polaków na budowie przy remontach, montażu sufitów, suchej zabudowie”

  1. Dawiddkwk na 5 grudnia 2015 @ 12:23

    poszukuje pracy na budowie,przy remontach. elewacje,wykonczenia wnetrz, regipsy, doswiadczenie 5lat (brak udokumentowania niestety) slaba zbajomosc jezyka angielskiego.