od 153/h brutto NOK

Norwegia praca bez języka od zaraz przewóz osób dla kierowcy kat.B UBER Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 00:18

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy przewozie osób dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: od 153 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowców przy przewozie osób za pośrednictwem aplikacji uber
  • pracodawca zapewnia samochody na czas pracy

Oczekiwania:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, sumienność, przyjazne nastawienie
  • brak nałogów!
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i nauki języka norweskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres próbny
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z obowiązków opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • auto służbowe
  • pełny etat
  • elastyczne godziny pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/06/22. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 64462ac5714e47e9