145/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz w restauracji Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2020 01:41

Oferta aktualnej od zaraz pacy w Norwegii na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Oslo dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę w komfortowych mieszkaniach.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Wakaty: 3

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy – wynoszenie odpadów, mycie urządzeń, praca na zmywaku, włączanie zmywarek, wycieranie blatów itp.
  • przygotowywanie składników
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez kucharzy i przełożonego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • norweską umowę o pracę na pełny etat z opcją wypracowywania nadgodzin
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach wynajmowanych przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy kwietnia 2020. Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6305e86f89b81e08