156,80/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie odzieżowym od zaraz 2020 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 marca 2020 03:47

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni odzieżowej we Fredrikstad przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie codziennych prac na magazynie
  • zadania to między innymi: rozładunek towarów, przyjmowanie dostaw, zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami hurtowymi i indywidualnymi, transport wewnątrz firmy, współpraca z innymi działami oraz firmami logistycznymi itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Norwegii od zaraz
  • zmianę nocną
  • pełny etat
  • płatny urlop
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy podpisanej początkowo na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • szkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie dań na stołówce – wychodzą wówczas bardzo atrakcyjnie cenowo

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 8095e58d42e51a91