150/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z karmą od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2018 00:52

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień na karmę dla zwierząt. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z towarem zoologicznym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2019

Pensja: 150 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Zadania:

  • praca w hurtowni z towarem zoologicznym – posłaniami, klatkami, karmą, zabawkami, środkami do kąpieli itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień, pakowanie, wprowadzanie danych do bazy, rozładunek samochodów, załadunek itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, niezawodność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia nawet od zaraz
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo plus możliwość otrzymania pensji
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre warunki zamieszkania, pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 3500 NOK + media

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do połowy stycznia 2019. Wyjazdy realizowane są już od grudnia 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest już w tym tygodniu jeżeli znajdą się chętni. W tytule maila proszę wpisać: „Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 4845c0bee5650b07

2 komentarze na “Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z karmą od zaraz Oslo”

  1. wojtek1989 na 13 grudnia 2018 @ 17:23

    Zainteresowany wsmigielski89@gmail.com. Pozdrawiam

  2. Zainteresowany mark_kolodziejczyk@interia.pl
    Pozdrawiam