od 165 brutto/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z obuwiem od zaraz w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2020 03:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii na magazynie hurtowni obuwia w Stavanger. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka przy kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień do wysyłki. Pracodawca organizuje zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 165 NOK brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wypełnianie codziennych obowiązków pracy pomocnika magazyniera – obowiązkiem będzie między innymi przyjmowanie dostaw, rozładunek, obsługa komputera, wózka paletowego skanera, kompletowanie towarów na podstawie list, pakowanie, wysyłka
  • do zadań należeć będzie również dbanie o porządek i współpracowanie z innymi działami

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie, pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • dobra sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze a także możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • odpłatne zamieszkanie w 2 osobowym pokojach wynajętego, w pełni wyposażonego mieszkania
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny
  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 11/20

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 9455f8a3b7046685