od 155/h NOK

Norwegia praca 2019 bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 02:58

Aktualna propozycja zatrudnienia w Stavanger na magazynie hurtowni z zabawkami. Od zaraz oferta tymczasowej pracy w Norwegii 2019 bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci
  • do zadań należeć będzie kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw, załadunek towarów, pilnowanie porządku
  • zadania wykonywane będą z użyciem komputera, skanera oraz wózka paletowego
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wysokie zarobki, atrakcyjne premie oraz dodatki
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca października 2019.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 2295daad5a8b7af1

3 komentarze na “Norwegia praca 2019 bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Stavanger”

  1. Witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem ale niestety wysyłając wiadomość e-mail do państwa wyskakuje powiadomienie ze odbiorca nie istnieje. Proszę o kontakt.

  2. Proszę o kontakt. Podany email jest nieprawidłowy.

  3. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany powyższa ofertą, niestety próby wysłania wiadomości na adres e-mail podany w ogłoszeniu kończą się niepowodzeniem, wraz z informacją zwrotną że taki adres e-mail nie istnieje.
    Prosiłbym o podanie nowego poprawnego adresu e-mail, na który można by wysłać CV.

    Pozdrawiam