od 168,40/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2022 01:03

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce spożywczej z Oslo na produkcji kanapek i wrapów. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwe prace produkcyjne w fabryce kanapek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kanapek, wrapów, przygotowywanie składników, pilnowanie porządku
  • konieczne jest dbanie o wysoką jakość procesów produkcyjnych
  • pakowanie oraz etykietowanie produktu finalnego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • pełna punktualność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/006/22. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 66762a4794441de2