168,40/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2020 02:34

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii skierowana do Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Oslo od stycznia 2020 na produkcji kanapek i wrapów.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Rozpoczęcie: praca od stycznia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca na produkcji spożywczej przy obsługiwaniu urządzeń, samodzielnym przygotowywaniu składników, dbaniu o ciągłość produkcji, pakowaniu
  • zlecane zadania będą miały początkowo charakter pomocniczy
  • konieczne jest dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • elastyczność
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie także dla par i grup
  • bezpłatna pomoc w trakcie procesu rekrutacyjnego, przy tłumaczeniach, organizacji przejazdu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych w celu podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • dobre zarobki oraz atrakcyjne dodatki, np: premie za frekwencję czy wydajność
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres próbny z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/01/20. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 9485e1077615d84e