166,40/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego od zaraz fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2022 00:41

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca w fabryce z Oslo produkującej krem czekoladowy
  • do zadań należeć będzie wykonywanie łatwych zadań przy taśmie produkcyjnej, polegających między innymi na: pakowaniu, dbaniu o ciągłość, kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • stosowanie się do zasad BHP
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • legalne warunki zatrudnienia
  • system 3 zmianowy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpieczne środowisko pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w komfortowych pokojach pracowniczych

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″.

ID ogłoszenia: 193630a445609ca5