200,40/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz w fabryce z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2023 00:40

Od zaraz na terenie Bergen do podjęcia praca w Norwegii na produkcji pizzy w nowoczesnej fabryce. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 200,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej fabryce spożywczej na produkcji pizzy włoskiej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie nieskomplikowanych zadań związanych głównie z kontrolą jakości, obsługą urządzeń, dbaniem o ciągłość i wydajność, porcjowanie składników, pakowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • energiczność
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione bezpłatne lokum
  • norweską umowę o pracę z płatnym urlopem, ubezpieczeniem a także opieką medyczną
  • świadczenia socjalne
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo oraz atrakcyjne dodatki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • uniform służbowy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja otwarta, można się zgłaszać!

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 67647124110dbc3