od 155/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Sandnes 2020

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 maja 2020 03:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w fabryce z Sandnes na produkcji przy montażu rowerów.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż części rowerowych
  • zadania wykonywane są na różnych etapach produkcji
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę elektronarzędzi, sortowanie, pakowanie itp.

Wymagania:

  • samodzielność
  • zdolności manualne
  • preferowane zgłoszenia od osób ze zdolnościami technicznymi
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • gwarancję rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych o dobrym standardzie za 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz, wyjazdy planowane są również w czerwcu
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2020. Zatrudnienie od zaraz – planowane jest kilka tur wyjazdów.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6985ebe82c03d2d7

1 odpowiedź na “Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Sandnes 2020”

  1. Bogdan_Gosz na 16 maja 2020 @ 13:32

    Witam,
    jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam spore doświadczenie jako pracownik produkcji. Jestem osobą pracowitą , komunikatywną, w pełni wywiązującą się z powierzonych obowiązków, bez nałogów. Tel. 516136775 ,e- mail: bogdan_gosz@poczta.onet.pl