174/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji ozdób świątecznych w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2020 03:50

Firma z Drammen poszukuje od zaraz dyspozycyjne osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka przy produkcji ozdób świątecznych. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji ozdób świątecznych

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do Świąt Bożego Narodzenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji ozdób świątecznych przy malowaniu, ozdabianiu, lakierowaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sprawność, zwinność, pracowitość
  • zdolności manualne i poczucie estetyki
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • prace w zgranym zespole
  • dodatki i premie
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • umowę na czas określony do świąt Bożego Narodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 16 października.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5425f6e8f2727475