193,20/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz w Sandefjord 2023

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2023 00:08

Zakład z Sandefjord od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie 2023 z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Wynagrodzenie: 193,20 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej kosmetyki do pielęgnacji
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem gotowego wyrobu oraz przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodyscyplina
  • solidność
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • umowę norweską do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • świadczenia socjalne
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia za granicą
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie około 4000-5000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Nr. ref.: pk02/03/2023

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk02/03/2023

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 143640b9eee8a7ff